Ogłoszenia


 

Ogłoszenia :

 Ogłoszenie 1#  –  Marcin (21 lat)
Mam na imię Marcin, i bardzo chciałbym znaleźć, mamusie albo tatusia,
Na co dzień jestem miłym 21 letnim chłopakiem o niskim wzroście ledwie 154 , bardzo lubię wszelką muzykę, czy też filmy, interesuje się też informatyką.
W głębi duszy nadal czuje się 3 letnim dzieckiem które uwielbia się przytulać i bawić zabawkami czy też oglądać kreskówki. Gdyby był ktoś chętny mnie poznać niech pisze śmiało zawsze odpisuje.
E – mail: Pieluszkowy95@gmail.com
Nr GG: 57228026

Ogłoszenie #2 – Adam (20 lat)
Jestem Adam (20lat)
poszukuje raczej dziewcząt zamiłowanych w tematyce DL chciałbym porozmawiać, wymienić doświadczenia a później może i się spotkać.  170/70 również DL. Bede odpowiadał na maile w miarę możliwości.
E – mail:  unlimited111@o2.pl

Ogłoszenie #3 – Marcin (19 lat)
Cześć, mam na imię Marcin, mam 19 lat i jestem DL. Lubię sobie po prostu założyć od czasu do czasu pieluchę i to mnie odpręża. Szukam dziewczyny, nie koniecznie do związku ale żeby można było z nią pogadać o pieluchach itp. Jeśli jest tu taka dziewczyna to proszę napisz do mnie.
Moje GG:62842468

Ogłoszenie #4 – Rafał (21 lat)
Część, nazywam się powiedzmy Rafał. Chciałem poznać osobę zainteresowaną ABDL. Najlepiej z okolic Krakowa, ale dojazd nie sprawia mi problemu. Płeć nie ma znaczenia (jestem bi).  A mam obecnie 21 lat (e-mail dla zmyłki).
Więcej info na priv.  Pozdrawiam.
E – mail:  kowalkam72@gmail.com

Ogłoszenie #5 – Saguś (23 lata)
Elo, mam na imię Saguś ( to imię preferuję używać jako Maluszek), mam 22 lata choć jako Maluszek waham się pomiędzy 2-3 latkami. Jestem Bi i szukam Tatusia bądź Mamusi, albo starszego brata. Coś  o mnie: Lubię długie rozmowy na tematy wszelakie, lubię się przytulać i oglądać bajki (szczególnie Pixara i Disneya). Lubię nosić pieluszki, pić z butelki i bawić się z kimś w jakąś zabawę. Uwielbiam klocki lego. Jestem ze Śląska i chętnie spotkam się z kimś kto byłby chętny odegrać rolę mojego Opiekuna.
Jeśli Cię zainteresowałem, napisz, chętnie porozmawiam i odpowiem na pytania.
E – Mail: sagus.maluszek@gmail.com

Ogłoszenie #6 – Wojtek (22 lata)
Cześć, nazywam się Wojtek i mam 22 lata. W Klimacie ABDL jestem w roli opiekuna i szukam maluszka z którym będę mógł popisać na różne tematy zarówno w temacie ABDL jak i po za, a nawet się spotkać jak będzie dobrze się układało 🙂 O sobie mogę powiedzieć na pewno, że jestem dobrym słuchaczem i miłośnikiem elektroniki, ale również długich spacerów oraz dodam, że jestem osobą homoseksualną więc to ogłoszenie jest bardziej skierowane do maluszków – chłopców, ale z dziewczynkami jak chcą również mogę porozmawiać 🙂
Numer GG: 67921029


Informacja


Tu będę zamieszczała wasze ogłoszenia.

Aby zamieścić Ogłoszenie WYŚLIJ nam na maila swój opis a my go w przeciągu 24h dodamy na tą stronę.  Prosimy o podanie w mailu zgłaszającym następujące dane :
– Imię / Nick
– Wiek (twój )
– Coś o Tobie (tak aby ktoś kto zdecyduje się na kontakt z Tobą miał podstawowe info jaki jesteś)
– Kogo szukasz (wiek, orientacja, płeć )
– Kontakt do Ciebie

Celem wypisania tych danych jest utworzenie formy pozwalającej na zapoznanie się z Waszą osobą i dowiedzenia się podstawowych informacji na wasz temat przez osoby które będą chciały się z Wami skontaktować. Chętnych do zareklamowania swoich usług jako Opiekunów czy po prostu szukających kontaktu z innymi proszę o Kontakt mailowy z podaniem danych potrzebnych do utworzenia ogłoszenia. Uwaga NIE będę publikowała ogłoszeń osób nieletnich więc proszę o tym pamiętać.


Przykład ogłoszenia :
Maya (28 l.)

Jestem osobą lubiącą poznawać i rozmawiać z innymi, na co dzień lubię muzykę klasyczną oraz prowadzę Roko Tablicę. Szukam osób z którymi mogłabym porozmawiać zarówno o pieluszkach i nie tylko. Jestem osobą tolerancyjną a dzięki temu określam się jako Bi. Chętnych proszę o kontakt .
Mail pod którym mnie znajdziecie – ( w moim przypadku Zakładka Kontakt)

 

Reklamy
%d blogerów lubi to: